Komfos Prešov, s.r.o.

Člen medzinárodnej franchise CBA

O nás

KomfosKOMFOS Prešov, s.r.o. je obchodnou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou.

Vznikla v roku 1998.

Vo svojich začiatkoch sa spoločnosť KOMFOS Prešov, s.r.o. venovala distribúcii mliečnych výrobkov a čerstvých potravín, kde mala zazmluvnených dostatok odberateľov, dôležitých dodávateľov a výrobcov a aj napriek vysokej konkurencii sa jej darilo. Preto sa rozhodla rozšíriť ponuku aj o ďalšie potravinárske komodity, čo jej prinieslo ďalších zákazníkov.

S novými zákazníkmi spoločnosť rástla, služby spoločnosti sa rozšírili o segment gastro ponuky a na rad prišiel aj začiatok vlastnej maloobchodnej činnosti. V súčasnosti spoločnosť funguje ako klasický veľkoobchod a maloobchod so širokou ponukou sortimentu a služieb. Každým rokom tiež pribúdajú nové maloobchodné a veľkoobchodné prevádzky a ich dnešný počet - 42 maloobchodných predajní KOMFOS CBA a 1 veľkoobchodný CASH and CARRY - určite nie je konečný.

Svojim zákazníkom ponúka slušné prostredie, kvalitné výrobky a výhodné ceny, k čomu nepochybne prispieva aj množstvo rôznych výhodných ponúk a akcií. V prevádzkach spoločnosti nájdete aj celý rad výrobkov vlastnej značky s logom CBA.

Za svoje úspechy vďačí spoločnosť KOMFOS Prešov, s.r.o. aj správnym rozhodnutiam, k akým nepochybne patril aj vstup do obchodnej aliancie Real Market, ktorá sa neskôr stala súčasťou ďalšej, ale tentokrát už medzinárodnej obchodnej aliancie CBA. Obchodná aliancia CBA má svoje zastúpenie v niekoľkých európskych krajinách s centrálou v Budapešti. Na slovenskom trhu patrí k najsilnejším obchodným alianciám, čo spoločnosti umožňuje držať krok s ostatnou veľkoobchodnou a maloobchodnou konkurenciou. Súčasne je garantom kvality, ktorú spoločnosť ponúka. плед купить

(24.38 kb)
O nás
O nás
O nás