Komfos Prešov, s.r.o.

Člen medzinárodnej franchise CBA

Zákaznícka karta

OZNAM

Vážení zákazníci, držitelia zákazníckych kariet týmto vám oznamujeme, že nazbierané a nevyčerpané body do 31.12.2017 budú k 31.03.2019 vynulované! Ďakujeme za pochopenie. 

POZOR ZMENA!!!

Milí zákazníci, momentálne nie je možné vydávať nové zákaznické karty. Za pochopenie ďakujeme. 

Od 1.1.2016 pri strate zákazníckej karty, spoločnosť KOMFOS Prešov, s.r.o. nebude vydávať duplikát zákazníckej karty (možnosť vydať iba novú kartu s nulovou hodnotou).

Zároveň pri strate zákazníckej karty si na nazbierané body nie je možné nárokovať. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milí naši zákazníci, na predajniach: Nám. sv. Floriána 257/3 Jasov, Šafárikovo námestie 4 Spišská Nová Ves, Prešovská cesta 639/6 Bystré, Levočská 41 Stará Ľubovňa a Mlynská 39 Spišská Nová Ves pri OC Madaras nie je možné uplatniť si a ani vydávať zákaznícke karty (neplatí to pre korporácie a podnikateľské subjekty prevádzkujúce svoju podnikateľskú činnosť na základe zákona o živnostenskom podnikaní alebo na základe iného oprávnenia na predajni Mlynská 39 Spišská Nová Ves pri OC Madaras). 

Ďakujeme za pochopenie. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení zákazníci, maloobchodná sieť predajní KOMFOS CBA pripravila pre všetkých svojich verných zákazníkov možnosť nakupovať výhodne prostredníctvom vernostného systému. Ako na to? Po vyplnení údajov na letákovom formulári, ktorý odovzdáte na jednej z našich predajní, Vám bude doručená vernostná karta, ktorá Vás oprávňuje na nákup tovaru so zľavami. Zákaznícku kartu Vám vydáme ZADARMO!

Čo je vernostný systém?

Vernostný systém funguje na základe používania zákazníckej karty, na ktorú sa prideľujú vernostné body z jednotlivých nákupov, okrem platieb stravnými lístkami, (t.j. pri platbe stravnými lístkami Vám nebudú pripisané body z nákupu), na všetkých maloobchodných predajniach spoločnosti KOMFOS Prešov, s.r.o. Po preukázaní sa zákazníckou kartou sa zákazníkovi pripíše za každé 1 EURO nákupu 1 eurocent. Tieto body sú evidované v databáze spoločnosti.

Ak zákazník získa počas platnosti zákazníckej karty body v min. hodnote 2,- €, môže si tieto body (vo forme poukážky) bez obmedzenia vyčerpať v akejkoľvek predajni spoločnosti KOMFOS Prešov, s.r.o. Výmena bodov zo zákazníckej karty za poukážky prebieha v predajni, v ktorej sa zákazník zaregistroval. Ak registrácia prebehla prostredníctvom webového formulára, výmenu bodov si zákazník môže uplatniť v akejkoľvek predajni spoločnosti KOMFOS Prešov, s.r.o.

Ako získať zákaznícku kartu?

Žiadosť o vydanie zákazníckej karty KOMFOS CBA nájdete v každej predajni spoločnosti KOMFOS Prešov, s.r.o., alebo si ju môžete stiahnuť práve TU.

Na vydanie zákazníckej karty je nevyhnutné, aby bola žiadosť vyplnená a podpísaná čitateľne, úplne a pravdivo. Držiteľom zákazníckej karty môže byť len fyzická osoba staršia ako 18 rokov. V opačnom prípade nie je možné zákaznícku kartu vydať. Takto vyplnenú žiadosť je potrebné odovzdať na predajni, kde najčastejšie nakupujete a pracovníci predajne zabezpečia, aby Vaša žiadosť bola postúpená a výrobu. Zákaznícku kartu Vám vydáme zadarmo.

Je možná registrácia prostredníctvom webovej stránky?

Áno, je. Stačí, ak vyplníte nasledovný formulár, ktorý odošlete. V prípade zaevidovania sa prostredníctvom web-stránky vyplní žiadateľ vo formulári aj formu zaslania zákazníckej karty (poštou, alebo na ním vybranú maloobchodnú predajňu KOMFOS CBA, v ktorej nakupuje). Zákazníkovi, ktorý vyplní žiadosť o zákaznícku kartu prostredníctvom webového formulára, sa po dosiahnutí limitu 3, 32 bodov automaticky jednorázovo pripíše na kartu ďalších 1, 66 bodov.

Čo ak budem mať ďalšie otázky?

S ďalšími otázkami, týkajúcimi sa zákazníckej karty, sa môžete obrátiť priamo na pracovníkov Vašej predajne KOMFOS CBA. Zoznam predajní nájdete v každej maloobchodnej predajni spoločnosti KOMFOS Prešov, s.r.o. alebo si ho môžete pozrieť na našej web-stránke v sekcii Maloobchod.

Vyžiadanie zákaznickej karty

overovací kód