Člen medzinárodnej skupiny CBA

O nás

CBA Komfos - vchod do budovy

KOMFOS Prešov, s.r.o. - sme obchodnou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou.

Centrálu spoločnosti nájdete:

Ľubochnianska 2, 080 06  Ľubotice

Vznikli sme v roku 1998.

Vo svojich začiatkoch sme sa venovali distribúcii mliečnych výrobkov a čerstvých potravín. Vďaka dostatku zazmluvnených odberateľov, dôležitých dodávateľov a výrobcov sa nám aj napriek vysokej konkurencii darilo. Preto sme sa rozhodli rozšíriť ponuku aj o ďalšie potravinárske komodity, čo nám prinieslo ďalších zákazníkov.

S novými zákazníkmi sme postupne rástli, služby sa rozšírili o segment gastro ponuky a na rad prišiel aj začiatok vlastnej maloobchodnej činnosti. V súčasnosti fungujeme ako klasický veľkoobchod potravín a maloobchod potravín so širokou ponukou sortimentu a služieb. Každým rokom tiež pribúdajú nové maloobchodné a veľkoobchodné prevádzky a ich dnešný počet - 43 maloobchodných predajní CBA KOMFOS a 1 veľkoobchodný CASH and CARRY - určite nie je konečný.

Potrpíme si na tom, aby sme vám – našim zákazníkom ponúkali slušné prostredie, kvalitné výrobky a výhodné ceny, k čomu nepochybne prispieva aj množstvo rôznych akcií v našich letákoch a súťaží.

V našich prevádzkach nájdete aj celý rad výrobkov vlastnej značky s logom CBA.

Za svoje úspechy vďačíme aj správnym rozhodnutiam, k akým nepochybne patril aj vstup do obchodnej aliancie Real Market, ktorá sa neskôr stala súčasťou ďalšej, ale tentokrát už medzinárodnej franšízy CBA.


CBA Komfos - recepcia
CBA Komfos - čakáreň
CBA Komfos - pri vchode do budovy